جلسه 12/15
مارس 5, 2016
دومین جلسه شورای مرکزی
آوریل 13, 2016

photo_2016-04-03_12-51-00

 

آغاز ثبت نام از متقاضیان همکاری به عنوان داور دانشجو بخش داوران

با توجه به برگزاری هفدهمین کنگره ی پژوهشی سالانه دانشجویان کشور، در تاریخ 16 الی 19 شهریور ماه 1395، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان، از تمامی دانشجویان علاقمند به همکاری به عنوان “داور علمی”، دعوت به­ عمل می آید تا پس از دریافت “فرم شناسه پژوهشی (CV Form)، فرم تکمیل شده را به همراه مستندات مربوطه، از طریق آدرس پست الکترونیک کنگره src@kaums.ac.ir و حداکثر تا تاریخ 20 فروردین ماه 1395، به دبیرخانه ی کنگره ارسال نمایند ( این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد ).

لازم به ذکر است که برخی از داوران دانشجو به­ علت حضور در دوره های پیشین کارگاه مذکور (در پانزدهمین و شانزدهمین کنگره دانشجویی) و رزومه های پژوهشی مطلوب، نیاز به شرکت در کارگاه حضوری را ندارند تا امکان حضور افراد بیشتری در کارگاه ها فراهم آید. البته این بدان معنی نیست که این افراد از روند داوری خارج شده اند، بلکه آنها مستقیما وارد مرحله دوم گزینش شده که نتایج نهایی آن از طریق سایت، اطلاع رسانی خواهد شد.

شرایط ورود به فرایند داوری :

  • دانشجویان مقطع کارشناسی: از سال سوم تحصیل ( ترم پنجم و بالاتر ).
  • دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دکترای حرفه­ ای آزمون علوم پایه را با موفقیت گذرانده باشند.
  • دانشجویان تحصیلات تکمیلی از ابتدای تحصیل (برای دانشجویان دکترای تخصصی آموزشی، دکترای تخصصی پژوهشی و کارشناسی ارشد محدودیتی وجود ندارد).
  • شرط معدل 15به بالا برای دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی الزامی می باشد.
  • رزومه کامل سوابق علمی و پژوهشیفقط به مدت 4 سال پذیرفته می شود ( از تازیخ 91.1.1 تا 94.12.29 ).